Fizikai, segéd, betanított munka

Takarítói munka 3 műszakos munkarendben Móron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mór és környéke
Fizetés: Bruttó 188000 - 200000 / hónap
2019. 07. 01. 09:24

Rába ipari parkba 3 műszakos takarítói állásra takarítókat keresünk irodák, öltözők, étkezők és egyéb szociális helyiségek takarítására.

Jelentkezés telefonon a 06 70 365 8121 -es vagy a 06 30 439 1802 -es telefonszámon, majd egyeztetett időpontban a helyszínen a móri Rába Ipari Parkban.

Elvárások:

  • Takarítási tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Olyan jelentkezőket keresünk akik tudnak önállóan és csapatban is dolgozni.

Előnyök:

  • Jó munkakörülmények, összetartó csapat.

Amit kínálunk:

  • Munkábajárás térítése (céges busszal).
  • Bruttó 188-200 ezer Ft fizetés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése