Egyéb munkalehetőségek

Támogatószolgálat intézményvezető kollégát keresünk Mór településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mór
Fizetés: Bruttó 260500 - 0 / hónap
2019. 05. 13. 15:06

Mór Támogató Szolgálat és Falugondnoki Szolgálat működtetése elősegíti az értelmi, testi fogyatékos gyermekek iskolába, óvodába járását, felnőttek egészségügyi ellátáshoz jutását, munkába járását, otthonában történő segítségnyújtást, egészségügyi ellátás elérését.

A szolgálatban jelenleg 3 főállású munkatárs dolgozik, Támogatószolgálat intézményvezető pozicióra keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • felelősséggel tartozik az előírt intézményi dokumentumok teljes körű meglétéért és folyamatos aktualizálásukért,
  • Szolgálattal kapcsolatos adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése,
  • szállítási feladatokban való részvétel,
  • a Szolgálatban dolgozó munkatársak beosztásának elkészítése,
  • feladata a Támogató Szolgálat színvonalas működése, fejlesztése, a jogszabályok betartása,
  • köteles a Támogató Szolgálat vállalt feladattevékenységét maradéktalanul teljesíteni,
  • a forrásbővítés érdekében folyamatosan figyelemmel kíséri a pályázati forrásokból adódó lehetőségeket és pályázatok benyújtásáért is elsődleges felelősség terheli,
  • a folyamatos működéshez szükséges személyi és tárgyi feltételek koordinálása;
  • kapcsolattartás más szociális és egészségügyi szolgáltatókkal, állami és egyéb finanszírozó szervezetekkel

Elvárások:

  • 1/2000 SZCSM rendeletben az intézményvezető munkakörhöz előírt végzettség
  • szociális szakvizsga, vagy nyilatkozat arról, hogy azt 2 éven belül megszerzi
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • szociális és gyermekvédelmi ellátórendszer működésének ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • intézményvezetői gyakorlat
  • szociális szakvizsga megléte
  • szociális és gyermekvédelmi ellátásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Illetmény: KJT. szerinti besorolás és 257/2000. kormány rendelet szerinti pótlék
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése