Munkaügy, munkavédelem

Munkaerő-piaci mentor pozícióban álláslehetőség Móron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mór
2018. 12. 20. 11:00

Mórra munkaerő-piaci mentor kollégát keresünk.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci mentori szolgáltatás nyújtás.
  • Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival.
  • Kapcsolattartás az álláskeresőket érintőintézményekkel (képzési, szociális, stb.).
  • Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség
  • egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség;
  • igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség;
  • humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
  • egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés vagy szakirányú továbbképzésben szerzett személyügyi szakigazgatás-szervező szakképzettség
  • középiskolai végzettség és államilag elismert felsőfokú munkaügyi, felsőfokú személyzeti, felsőfokú személyügyi, felsőfokú társadalombiztosítási, középfokú munkaügyi, középfokú személyügyi, középfokú társadalombiztosítási, szociális ügyintéző vagy szociális asszisztens szakképesítés.
  • kiváló számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • 40 órás bejelentett munkaviszony
  • a szociális szférában versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon
  • lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés
  • stabil jövőkép

Jelentkezését a mentoriallas@gmail.com email címre várjuk, önéletrajzának és diplomamásolatának megküldésével.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése