Gyártás, termelés

Minőségellenőr operátor állás Móron 3 műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mór
2018. 06. 29. 11:29

Móron történő munkavégzésre keresünk munkatársakat minőségellenőr operátor munkakörbe az alábbi paraméterekkel:

Főbb feladatok:

  • Autóipari alkatrészek vizuális végellenőrzése
  • Utómunkálatok elvégzése
  • Sori munkavégzés
  • A közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása (8 órás)
  • Rugalmasság
  • Monotonitás tűrő képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség

Előny:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Akár azonnali kezdés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ beküldésével a lakatos@sikerpalyazat.hu email címen várjuk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése